Wsparcie dla Twojego biznesu

Oferujemy Państwu szkolenia w zakresie kształcenia zawodowego BHP. Szkolenia Wstępne i Okresowe, Obsługę BHP i P. POŻ. Zapraszamy do kontaktu z nami.

Napisz do nas: kontakt@uslugibhp-24.pl

        My w social mediach

a

Szkolenia otwarte BHP

  /  Szkolenia otwarte BHP

Nasze najbliższe szkolenia otwarte BHP:

Szkolenie wstępne BHP

24 lipca | 09:00 CEST
25 lipca | 09:00 CEST
26 lipca | 09:00 CEST
29 lipca | 09:00 CEST
30 lipca | 09:00 CEST
31 lipca | 09:00 CEST

Okresowe

5 sierpnia | 09:00 CEST
20 sierpnia | 09:00 CEST

Okresowe robotnicze

31 lipca | 09:00 CEST
Tadeusza Borowskiego 2

Czym są szkolenia otwarte BHP?

Obowiązkiem każdego pracodawcy jest organizacja szkoleń wstępnych BHP, a także szkoleń okresowych BHP swoim pracownikom, ponieważ bez tego nie jest możliwe rozpoczęcie ani kontynuowanie pracy. Celem szkoleń otwartych BHP jest przekazanie podstawowej oraz niezbędnej wiedzy z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. 

Szkolenia otwarte BHP dostępne są dla wielu chętnych. Uczestnikami są pracownicy różnych firm z rozmaitych branż. Jest to dobre rozwiązanie dla przedsiębiorstw, które chcą przeszkolić niewielką liczbę osób przy niedużych kosztach.  

Nasza firma szkoli pracowników zatrudnionych na stanowiskach: 

  • robotniczych, 
  • administracyjno-biurowych, 
  • inżynieryjno- technicznych, 
  • managerskich, 
  • wymagających wykonywania prac szczególnie niebezpiecznych. 

Kto prowadzi szkolenia BHP przez Internet?

Szkolenia BHP przez Internet prowadzone są przez wykwalifikowane osoby, posiadające wszelkie potrzebne uprawienia. Są to specjaliści na co dzień zajmujący się obsługą BHP oraz obsługą PPOŻ firm, stąd też mają oni zarówno niezbędną wiedzę teoretyczną, jak i ogromną wiedzę praktyczną, wynikającą z wieloletniego doświadczenia.  

Dla kogo są przeznaczone szkolenia BHP otwarte?

Oferta otwartych szkoleń BHP przez Internet kierowana jest w szczególności do pojedynczych pracowników, którzy dołączyli do Twojego zespołu tuż po szkoleniu organizowanym w firmie lub z różnych względów nie mogli w nim uczestniczyć. To także świetne rozwiązanie dla osób wracających do pracy po długim zwolnieniu lekarskim. By uniknąć konieczności organizowania ponownego szkolenia dla jednej osoby, zdecyduj się na szkolenie otwarte BHP, które przeprowadzane jest przez Internet.  

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty otwartych szkoleń BHP przez Internet, które organizujemy cyklicznie. Odbywają się one w optymalnych dla pracowników godzinach, by mogli z łatwością dostosować je do swoich grafików 

Dlaczego warto wybrać szkolenia otwarte BHP? 

Otwarte szkolenia BHP przez Internet to bardzo wygodne rozwiązanie, dzięki któremu możemy przeszkolić duża liczbę pracowników w tym samym czasie bez żadnych ograniczeń. Szkolenia BHP w formie multimedialnej stanowią ciekawą alternatywę dla szkoleń stacjonarnych, ponieważ są zdecydowanie szybsze i tańsze. Wybierając taką metodę, Twoi pracownicy będą mogli przeszkolić się z zakresu BHP przed swoimi komputerami. To naprawdę proste!

Szkolenia otwarte dla firm to idealne rozwiązanie dla organizacji, które pragną podnieść kwalifikacje swoich pracowników bez konieczności organizowania indywidualnych sesji. Oferowane przez nas szkolenia otwarte BHP dostarczają nie tylko teorii, ale również praktycznych wskazówek, które są niezbędne na każdym stanowisku pracy. Szkolenia otwarte to doskonała opcja dla firm, które poszukują elastycznych i kosztowo efektywnych rozwiązań w zakresie edukacji BHP. Takie szkolenia BHP nie tylko podnoszą kwalifikacje zawodowe, ale także integrują zespoły i wzmacniają kulturę bezpieczeństwa w organizacji.