Wsparcie dla Twojego biznesu

Oferujemy Państwu szkolenia w zakresie kształcenia zawodowego BHP. Szkolenia Wstępne i Okresowe, Obsługę BHP i P. POŻ. Zapraszamy do kontaktu z nami.

Image Alt

Obsługa PPOŻ

Obsługa PPOŻ

Przygotujemy profesjonalną instrukcję bezpieczeństwa pożarowego dostosowaną do obiektu i jego przeznaczenia, wraz z planami ewakuacji dla większości obiektów i kondygnacji.

Pomożemy w doborze i umiejscowieniu oraz wyposażymy Państwa firmę w niezbędny sprzęt taki jak: znaki bezpieczeństwa, podręczny sprzęt gaśniczy czy urządzenia i sprzęt przeciwpożarowy.

Organizacja szkoleń ppoż. w formie szkolenia standardowego jak i prowadzonego przez Internet przy wykorzystaniu platformy e-learningowej, oraz szkolenia z użycia podręcznego sprzętu gaśniczego.

Przeprowadzanie kompleksowego przeglądu obiektów oraz ich dokumentacji z zakresu ochrony przeciwpożarowej i sporządzenie stosownych raportów.

Przeprowadzamy przeglądy konserwacyjne wszystkich typów gaśnic i agregatów gaśniczych, a także przeglądy hydrantów wewnętrznych i zewnętrznych oraz węży hydrantowych.

Zgodnie z rozporządzeniem w sprawie minimalnych wymagań, dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy, związanych z możliwością wystąpienia w miejscu pracy atmosfery wybuchowej.

Potrzebujesz wsparcia w zakresie P.POŻ?

Skontaktuj się z nami

    Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.

    User registration

    Reset Password