Wsparcie dla Twojego biznesu

Oferujemy Państwu szkolenia w zakresie kształcenia zawodowego BHP. Szkolenia Wstępne i Okresowe, Obsługę BHP i P. POŻ. Zapraszamy do kontaktu z nami.

Napisz do nas: kontakt@uslugibhp-24.pl

        My w social mediach

d

O nas

Wybierz Usługi BHP24

Jesteśmy solidnym partnerem biznesowym nastawionym na długofalowe relacjie i współpracę.
Nasza aktualna wiedza i świeże podejście w branży BHP sprawia że możemy zaproponować profesjonalne i ciekawe szkolenia dla każdej grupy pracowników w bardzo atrakcyjnych i konkurencyjnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, którą na pewno uda nam się dostosować do Państwa potrzeb uzależnionych od specyfiki i wielkości firmy i oczekiwań zarówno finansowych jak i wartości dodanych.
Podpierając się aktualną wiedzą i doświadczeniami staramy się sprostać oczekiwaniom wszystkich pracodawców, których sukces, bezpieczeństwo i zadowolenie są dla nas najwyższą wartością. Nasza praca to przede wszystkim ciągłe wyznaczanie sobie nowych celów i udoskonalanie wiedzy co pozwoli na osiągnięcie realnego sukcesu i zapewnienie bezpieczeństwa Państwa firmie.
Możemy zagwarantować że wszystkie nasze szkolenia znajdują się na najwyższym poziomie merytorycznym co stanowi podstawę i stały fundament jakości przyszłej pracy. Starając się sprostać Państwa oczekiwaniom tworzymy nasze kursy i szkolenia BHP dostosowując je do Państwa indywidualnych oczekiwań i potrzeb. Nasza oferta składa się zarówno z tradycyjnych szkoleń jak i kursów e-learningowych, dzięki którym przeprowadzenie szkolenia staje się prostsze i łatwiejsze.
Działamy w pełnej świadomości że dla naszych klientów najważniejsza jest szybkość, profesjonalne podejście oraz cena. Obsługa BHP na najwyższym poziomie razem z starannie przeprowadzonymi szkoleniami zaowocują zwiększoną wydajnością oraz jakością pracy. Przy okazji Państwa jako pracodawców zabezpieczą przed odpowiedzialnością i konsekwencjami ewentualnych wypadków i nieprzyjemnych zdarzeń.
Szkolenia BHP Wstępne 0
Szkolenia BHP Okresowe 0
Obsługa BHP 0
Osługa P.POŻ 0