Wsparcie dla Twojego biznesu

Oferujemy Państwu szkolenia w zakresie kształcenia zawodowego BHP. Szkolenia Wstępne i Okresowe, Obsługę BHP i P. POŻ. Zapraszamy do kontaktu z nami.

Napisz do nas: kontakt@uslugibhp-24.pl

        My w social mediach

Podręcznik pracodawcy

Stały nadzór BHP

Outsourcing BHP

Zapraszamy Państwa do korzystania z usług, jakie świadczy nasza firma. Zajmujemy się kompleksową obsługą firm, zakładów pracy i instytucji w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. Podstawowym i głównym celem naszej firmy jest promowanie bezpiecznego miejsca pracy oraz wprowadzanie najbardziej korzystnych rozwiązań i zasad w zakresie Bezpieczeństwa i Higieny Pracy.

Naszym Klientom zapewniamy:

Priorytet i bezpieczeństwo powierzonych nam obowiązków, miłą i bezproblemową współpracę oraz wywiązywanie się z obowiązków pracodawcy ustalonych przez Kodeks Pracy i Państwową Inspekcję Pracy, jak i bezpieczeństwo pracowników w Państwa Firmie.

W ramach kompleksowej obsługi w zakresie BHP oferujemy:

 • okresowe i wstępne szkolenia BHP,
 • przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz przestrzeganie przepisów i zasad BHP,
 • bieżące informowanie pracodawcy o stwierdzonych zagrożeniach zawodowych,
 • regularne sporządzanie okresowych analiz stanu BHP,
 • tworzenie oceny ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy,
 • tworzenie instrukcji BHP -stanowiskowych i ogólnych,
 • doradztwo w zakresie aktualnych przepisów oraz zasad BHP,
 • udział w ustalaniu okoliczności i przyczyn wypadku przy pracy,
 • sporządzanie dokumentacji powypadkowej,
 • doradztwo w zakresie doboru środków ochronny zbiorowej i indywidualnej,
 • doradztwa w zakresie przepisów oraz zasad bezpieczeństwa i higieny pracy,
 • reprezentowanie zleceniodawcy przed PIP i ZUS,
 • opracowanie planów modernizacji zakładu pracy zapewniających poprawę stanu BHP.

Jak to działa:

Każda organizacja jest inna i w każdej pracy występują inne zagrożenia. Aby przygotować dla Państwa ofertę musimy się poznać, porozmawiać i ustalić co jest dla nas najważniejsze.

Co musimy wiedzieć o Twojej firmie:

1
2
3
4
1
2
3
4

Gdzie

gdzie Państwo pracują?

Zatrudnienie

ilu pracowników Państwo zatrudniają?

Zagrożenia

z jakimi zagrożeniami mamy do czynienia?

Cele i oczekiwania

jakie są Państwa oczekiwania i jakie mamy cele?

Nasz zespół tworzą doświadczeni eksperci i skuteczni praktycy, którzy wiedzę i doświadczenie zdobywali w międzynarodowych organizacjach jakich jak: BRE Bank, C.H. Beck, Citroen, Coca-Cola, Generali, Mercedes, Opel, Polbank EFG, Raiffeisen-Leasing, Zurich Financial Services.

Mieliśmy zaszczyt pracować dla: Airbus Poland S.A., Arriva DB, Concordia Ubezpieczenia (Grupa Generali), Credit Agricole, Jungheirich Polska, Mennica Polska S.A., grupy Medicover (Medicover, Centrum Medyczne Damiana, Synevo, Invimed, OK System), No Limit Sp. z o.o., Novasconu, Nuctech Warsaw Company Limited Sp. z o.o., Operatora Gazociągów Przesyłowych Gaz-System, Przedsiębiorstwa Zarządzania Nieruchomościami, Siemens Sp. z o.o., UM Warszawy, UM Słupska, grupy TRAKCJA PRKiL, czy grupy Uniqa.

Nadzór BHP – zalety

Outsourcing BHP, czyli zewnętrzne zarządzanie kwestiami bezpieczeństwa i higieny pracy, przynosi wiele korzyści dla firm. Jedną z głównych zalet jest profesjonalny nadzór BHP, który jest prowadzony przez doświadczonych specjalistów. Dzięki temu firmy mogą skupić się na swojej podstawowej działalności, mając pewność, że wszystkie aspekty związane z bezpieczeństwem są odpowiednio zarządzane.

Outsourcing BHP obejmuje kompleksowy nadzór nad warunkami pracy, co zapewnia nie tylko zgodność z obowiązującymi przepisami, lecz także poprawia ogólne warunki pracy dla pracowników. Efektywny nadzór nad warunkami pracy jest kluczowy dla zapewnienia bezpiecznego środowiska dla pracowników. Regularny nadzór nad warunkami pracy pozwala na szybkie identyfikowanie i eliminowanie potencjalnych zagrożeń, co zapewnia zgodnoś

z przepisami BHP.

Dodatkowo przedsiębiorstwa korzystające z outsourcingu BHP mają dostęp do regularnego szkolenia BHP, które jest ważne w utrzymywaniu wysokiego poziomu świadomości i bezpieczeństwa w miejscu pracy. To wszystko przekłada się na bezpieczeństwa w firmie.

Jesteś zainteresowany powierzeniem nam opieki w zakresie BHP?

Napisz do nas

  Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.