Wsparcie dla Twojego biznesu

Oferujemy Państwu szkolenia w zakresie kształcenia zawodowego BHP. Szkolenia Wstępne i Okresowe, Obsługę BHP i P. POŻ. Zapraszamy do kontaktu z nami.

Napisz do nas: kontakt@uslugibhp-24.pl

        My w social mediach

a

Obsługa BHP – wsparcie dla Twojej Firmy

Cennik

 • Postępowanie powypadkowe
 • 500 zł.
  1 szt.
 • Stały nadzór BHP
 • 700 zł.
  miesięcznie
 • Uśmiech i dobre słowo
 • 0 🙂
  w każdej chwili
*do cen należy doliczć podatek VAT

Outsourcing usług BHP to prawdopodobnie najlepsze rowiązania dla Ciebie.

Skontaktuj się z nami

  [wpgdprc "Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę."]

  Co zapewnia obsługa BHP firm?

  Jesteśmy solidnym partnerem biznesowym nastawionym na długofalową współpracę. Kompleksowa obsługa z zakresu BHP to nasza specjalność. Poniżej znajdą Państwo ofertę, którą na pewno uda nam się dostosować do Państwa potrzeb i oczekiwań:

  • ocena ryzyka zawodowego – tworzenie i aktualizacja dokumentacji dla wszystkich stanowisk pracy,
  • postępowanie powypadkowe – ustalanie przyczyn i okoliczności wypadków, tworzenie niezbędnych rejestrów,
  • instrukcje BHP – opracowywanie, aktualizowanie i wdrażanie ich,
  • audyt BHP – tworzenie okresowych raportów dla zleceniodawcy,
  • stały nadzór BHP – zapewnia przestrzeganie przez zleceniodawcę wymogów przepisów prawa pracy i licznych rozporządzeń.

  Obsługa firm BHP – mamy to pod kontrolą!

  Jednym z kluczowych aspektów dla każdego przedsiębiorstwa – bez względu na branżę, w jakiej funkcjonuje – jest bezpieczeństwo. By obowiązujące w nim wewnętrzne procedury były w pełni zgodne z normami i przepisami prawnymi, a pracownicy wypełniali swoje obowiązki w komfortowych warunkach, dobrym rozwiązaniem jest obsługa BHP w firmie powierzona doświadczonym ekspertom. Wykupiona obsługa firm BHP pozwoli zaoszczędzić czas i pieniądze, a zespół w pełni skupi się na realizacji własnych zadań.

  W związku z tym proponujemy Państwu kompleksową obsługę BHP dla firm, która obejmuje działania wynikające z obowiązku, jaki spoczywa na pracodawcy, wskazane w Kodeksie Pracy.

  Kompleksowa obsługa BHP w zakresie szkoleń

  Kompleksowa obsługa BHP to gwarancja spokoju dla przedsiębiorstwa, a także komfortu i bezpieczeństwa dla jego pracowników. Nasz zespół specjalistów udziela wsparcia firmom, zapewniając przede wszystkim niezbędne szkolenia BHP, w tym szkolenia wstępne BHP, a także szkolenia okresowe BHP, jak również obsługę PPOŻ, ale nie tylko. Nasza obsługa BHP firm zawiera również: ocenę ryzyka zawodowego, przeprowadzanie postępowań powypadkowych, tworzenie i wdrażanie instrukcji BHP, przeprowadzanie audytów BHP, a także stały nadzór BHP.

  Ile kosztuje obsługa BHP w firmie?

  Już wiesz, co zapewnia obsługa BHP. Warto jeszcze wiedzieć, że naszą ofertę kierujemy do przedsiębiorstw zajmujących się różnego typu działalnością. Dobrze znamy bowiem specyfikę prawną każdej branży oraz szczegółowe wymogi dotyczące bezpieczeństwa na wszystkich stanowiskach pracy. Zapewniamy, że nasza BHP obsługa firm będzie na najwyższym poziomie. Ponadto możesz liczyć, że w trakcie naszej współpracy doradzimy najlepsze rozwiązania i ograniczamy ryzyko do minimum.

  Zastanawiają się Państwo, ile kosztuje obsługa BHP w firmie? Poniżej znajdą Państwo szczegółowy cennik:

  • ocena ryzyka zawodowego – 90 zł
  • postępowanie powypadkowe – 250 zł
  • instrukcja BHP – 50 zł
  • audyt BHP – 200 zł
  • stały nadzór BHP – 200 zł

  Obsługa BHP dla firm – kto może na tym skorzystać?

  Obsługa BHP dla firm jest korzystna dla szerokiego spektrum przedsiębiorstw, niezależnie od ich wielkości czy branży. Małe i średnie firmy, które często nie dysponują własnymi specjalistami BHP, mogą znacząco skorzystać na zewnętrznych usługach, zapewniających im dostosowanie do obowiązujących przepisów i norm. Duże korporacje również czerpią korzyści, otrzymując wsparcie w zarządzaniu bardziej skomplikowanymi aspektami bezpieczeństwa i higieny pracy na dużą skalę.

  Niezależnie od specyfiki branży usługi BHP dla firm pomagają w identyfikacji potencjalnych zagrożeń, przeprowadzeniu niezbędnego szkolenia BHP dla pracowników oraz w opracowywaniu i implementacji efektywnych strategii bezpieczeństwa.

  W ramach obsługi BHP dla firm specjaliści oferujący te usługi często przedstawiają szczegółowy cennik, który jest dostosowany do specyficznych wymagań i rozmiaru przedsiębiorstwa. Dzięki temu każda firma niezależnie od swojej działalności ma możliwość wyboru najbardziej odpowiednich usług BHP, które są zgodne z jej potrzebami i budżetem.